چت با ماندلی

چت بات ماندلی (راهکاری برای یادگیری زبان)

معرفی اپلیکیشن

چت بات ماندلی اخیرا یک چت بات صوتی عرضه کرده است که یادگیری زبان های خارجی را تسهیل می بخشد. این چت بات با استفاده از یک موتور تشخیص دهنده گفتار با کاربران مکالمه و تعامل می کند و از این طریق به زبان آموزان کمک می کند که صحبت کردن به یک زبان خارجی را تمرین کرده و از این فناوری جواب های صوتی و تصویری تطبیق یافته بگیرند.

یادگیری زبان در سفر به شما بسیار کمک می کند. اما جستجو مدام برای معانی کلمات و گرامر صحیح واقعا خسته کننده و زمان بر می باشد. این نرم افزار قابلیت تشخیص میلیون ها عبارت از ۳۳ زبان زنده دنیا را دارد و به یک فناوری تشخیص گفتار مجهز شده که با یک موتور مشخص کننده مفعول در متن ارتقاء یافته است. 

کاربران می توانند با استفاده از داده های متنی و یا صوتی با این برنامه ارتباط برقرار کنند. هدف از ساختن این نرم افزار ارائه کردن درس هایی انطباق پذیر بوده است که کاربران را به یادگیری زبان های مورد استفاده در فعالیت های روزمره مانند سفارش دادن غذا و تمرین کردن آن ها تشویق می کند.

چت بات ماندلی
چت بات ماندلی

کارایی چت بات ماندلی

چت بات ماندلی داده های ورودی را تشخیص می دهد و متناسب با آن ها جواب های تصویری می سازد. این جواب ها بازخوردهایی را نیز به زبان آموز می دهد تا اعتماد به نفس او را در یادگیری زبان افزایش دهد. 

کاربران می توانند هم اکنون از نرم افزار ماندلی برای یادگیری زبان های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی و اسپانیایی استفاده کنند. این نرم افزار علاوه بر این درس هایی را نیز برای یادگیری زبان های اصلی آسیایی ( نظیر عربی )، آفریقایی و آمریکای لاتین ارائه می کند.

ماندلی کاربران را قادر ساخته است تا زبان مورد نظر خود را به راحتی یاد بگیرند به این نحو که برای مثال اگر که یک شخص آلمانی بخواهد زبان انگلیسی را یاد بگیرد می تواند این زبان را از طریق یک میانجی آلمانی زبان بیاموزد. 

چت بات ماندلی سیستم عامل های اندروید و iOS را پشتیبانی می کند؛ این برنامه رایگان می باشد و به عنوان برترین نرم افزار ماه ژانویه ۲۰۱۶ اپ استور شناخته شده است.

چت بات ماندلی از دیدگاه الکساندرو ایلسکو

الکساندرو ایلسکو، مدیر اجرایی ماندلی، می گوید: ” بهترین راه یادگیری یک زبان خارجی ارتقاء اعتماد به نفس به واسطه تمرین کردن می باشد. ما فناوری چت بات را گرفتیم، آن را با یک پلت فرم تشخیص دهنده گفتار ترکیب کردیم و سپس سیستم تشخیص دهنده مفعول خود را به آن افزودیم. نتیجه کار ما ابزاری شد که از دید زبان آموزان مفید، سرگرم کننده و خاص لقب گرفته است. این ابزار پیشرفته یک راه جدید انقلابی در یادگیری زبان می باشد و ما به خود افتخار می کنیم که ماندلی توانسته است قبل از سایر سازندگان آن را ارائه کند. “

دیدگاهتان را بنویسید