ترجمه آنلاین از طریق گوگل ترنسلیت

ترجمه آنلاین از طریق گوگل ترنسلیت

اخبار

ترجمه آنلاین

شما از راه های مختلف می توانید با گوشی هوشمند خود به ترجمه آنلاین دست پیدا کنید و یکی از آنها گوگل ترنسلیت است. اما اگر نیاز به دسترسی دائمی دارید، برنامه گوگل ترنسلیت برای شما ضروری بوده و با توجه به تغییرات اخیر آن، کار با این برنامه کمی راحت تر شده است.

اولین تغییر قابل توجه، از طریق تغییر سمت سرور و اضافه کردن آیکونی جدید می باشد. این آیکون جدید، دسترسی سریع به حالت مکالمه را فراهم می نماید. تغییر دوم، اضافه کردن ترجمه پیشنهادی در هنگام تاپپ لغت یا استفاده از قلم گوشی است. این ویژگی دسترسی به ترجمه را آنقدر سریع کرده که در حد چشم بهم زدن است.

تغییر سوم، در ترجمه صدا بوده که بسیار چشمگیر است. قبلا شما با دکمه ای حالت انتقال صدارا فعال می کردید و قرارگرفتن در حالت مکالمه با تاخیر و زمان بر بود. اما الان دیگر تفاوت زیادی بین ترجمه صدا ساده و حالت مکالمه در گوگل ترنسلیت وجود دارد.

امکانات گوگل ترنسلیت
امکانات گوگل ترنسلیت

صدا ساده شده و در منو کوچکی به شما گفته می شود که صحبت کنید. نتیجه به شکل متن بر روی صفحه ظاهر می شود. جمله اصلی در بالا و ترجمه در پایین آن قرار دارد. ترجمه های صدا همچنین قابل ذخیره هستند و می توانید آنها را دوباره بررسی کنید.

حالت مکالمه نمادی اختصاصی دارد و با باز کردن آن پنجره ای برای ترجمه آنلاین باز می شود. دارای دو آیکون آبی و بنفش بوده که برای ترجمه دو زبان است و همچنین گزینه خودکار در وسط قرار داشته که هر دو زبان را تشخیص می دهد. یه علامت دست در حال حرکت هم در بالای سمت راست هست که به طرف مقابل شما نشان می دهد که چه اتفاقی در حال رخ دادن بوده و چرا شما به گوشی خود اشاره می کنید.

ساختار برنامه مانند قبل بوده اما حالا بیشتر مشخص است که شما در حالت مکالمه هستید. قبلا، باید وارد حالت صدا می شدید و سپس بعد از ترجمه آنلاین اولین جمله، می بایست دوباره دکمه را فشار می دادید تا حالت مکالمه به طور خودکار فعال شود.

این قابلیت از طریق تغییر سمت سرور در آخرین نسخه گوگل ترنسلیت از اوایل فوریه فراهم شده، اما اگر به آن دسترسی ندارید باید دوباره برنامه را نصب کنید.هیچ نظری وجود ندارد

  • سلام مهمان