برنامه های ترجمه آنلاین ( معرفی 5 برنامه)

برنامه های ترجمه آنلاین ( معرفی ۵ برنامه)

ترجمه، چالشها و راهکارها مقالات

در این مقاله، ما برخی از بهترین برنامه های ترجمه آنلاین را که می توانید در ویندوز ۱۰ استفاده کنید را به شما معرفی خواهیم کرد. استخدام یک مترجم ممکن است از نظر اقتصادی برای شرکت های کوچک امکان پذیر نباشد. این جایی است که برنامه های ترجمه آنلاین برای نجات ما می آیند. شما می توانید از مترجمان آنلاین برای ترجمه اسناد به زبان های خارجی استفاده کنید.

۱] برنامه مترجم برای ویندوز ۱۰

پس از مدت ها استفاده از گوگل ترنسلیت، یک بار از مترجم آنلاین استفاده کردم و به شدت تحت تاثیر قرار گرفتم. بهترین بخش برنامه مترجم این است که بر خلاف گوگل ترنسلیت که یک برنامه کامل مبتنی بر وب است، این برنامه به طور آفلاین کار کند. ما این برنامه را به طور گسترده ای آزمایش کرده ایم و در زیر لیست برخی از ویژگی ها و نحوه استفاده از برنامه مترجم آنلاین را معرفی خواهیم کرد.

برنامه مترجم رایگان برای استفاده و پشتیبانی از ترجمه بلادرنگ است. در هنگام گفتگو با مشتریان بین المللی این ابزار را آزمایش کرده و تحت تاثیر قرار گرفته ام. شما همچنین می توانید از ترجمه دوربین، ترجمه صوتی و ترجمه آفلاین استفاده کنید. ویژگی ترجمه آفلاین بسیار مهم است و برای سفر به خارج از کشور بسیار مفید می باشد.

همچنین از ویژگی روز برنامه ورد بهره مند خواهید شد و برنامه مترجم به طور خودکار از پر کاربردترین عبارات استفاده می کند. می توانید برنامه مترجم را برای ویندوز ۱۰ از فروشگاه مایکروسافت دانلود کنید.

۲] برنامه ترجمه آنلاین Just Translates

Just Translates یک برنامه ترجمه آنلاین برای ویندوز است. این برنامه برخی از بهترین ویژگی ها را ارائه می دهد که همه برای استفاده رایگان هستند. برنامه حاضر، مجهز به توانایی ترجمه بیش از ۵۰ زبان است. این برنامه با ابزار بررسی گرامر، خطاها و اشتباهات دستوری شما را تصحیح می کند. همچنین می توانید فایل ترجمه شده را در فرمت PDF ذخیره کنید.

برنامه های ترجمه آنلاین ( معرفی 5 برنامه)
برنامه های ترجمه آنلاین ( معرفی ۵ برنامه)

۳] Translator Metro

Translator Metro به نظر می رسد بر اساس موتور مترجم گوگل است. بنابراین اگر میخواهید قابلیت ترجمه گوگل را در ویندوز داشته باشید، Translator Metro برنامه ای بسیار مفید است. این نرم افزار ترجمه بیش از ۹۰ زبان را پشتیبانی می کند و همچنین ویژگی تشخیص زبان را ارائه می دهد. تنها عیب برنامه حاضر این است که به طور آنلاین کار می کند و این شاید برای برخی از ما مشکل ساز باشد.

۴] Mate Translate

Mate Translate افزونه ترجمه برای مرورگر Edge است. این برنامه طراحی شده تا تمام نیازهای ترجمه شما را پوشش دهد و کلمات، عبارات و اسناد را در بیش از ۱۰۳ زبان پشتیبانی کند. این ابزار همچنین می تواند یک مترجم انسانی را به شما ارائه دهد.

Mate Translate نیز به شما اجازه می دهد هر کلمه ای را در یک صفحه وب برجسته کرده و آن را با حرکت دادن موس ترجمه کنید. با این برنامه مجبور نیستید صفحه وب را ترک کنید یا درخواست خود را برای ترجمه مطالب مورد نیاز  متوقف نمایید. به طور کلی، Mate Translate ابزاری مفید برای شما می باشد. همچنین می توانید  Mate Translate را در چندین سیستم عامل مختلف نصب کنید و تنظیمات خود را همگام سازی کنید.

۵] DualClip Translator

DualClip Translator به برخی از مسائل مربوط به Bing و گوگل ترنسلیت اشاره دارد. پس از دانلود و نصب برنامه ترجمه، متون انتخاب شده با گوگل یا مترجم ماکروسافت ترجمه می شوند. این باعث می شود به راحتی متون خود را ترجمه کنید.

این برنامه برای خواندن مقالات آنلاین بسیار مفید می باشد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که متن منتخب را برجسته کنید و برنامه، ترجمه آنلاین را انجام می دهد. DualClip توسط یک موتور ترجمه بر مبنای گوگل و مترجم مایکروسافت می باشد (هر دو می تواند انتخاب شود). شما همچنین می توانید از قابلیت ضبط صفحه نمایش برای گرفتن تصویر و ترجمه محتوا استفاده کنید. DualClip همچنین کلید های سفارشی و گزینه ای را برای تنظیم زبان پیش فرض خروجی ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید