پنجشنبه 28 تیر 1403
ترجمه آنلاین میهن دیک، خدمات ترجمه تخصصی | MihanDic


اعطای نمایندگی ترجمه تخصصی و ترجمه آنلاین

پرتال بزرگ تخصصی ترجمه میهن دیک، ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی، شامل ترجمه تخصصی مقالات و متون فارسی به انگلیسی، ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی مقالات و متون در تمامی رشته ها و زمینه ها، ترجمه تخصصی دانشجویی، ترجمه مقالات تخصصی رشته های مختلف شامل ترجمه تخصصی رشته های فنی و مهندسی، ترجمه مقالات و متون تخصصی مدیریت و رشته های علوم انسانی، ترجمه تخصصی مقاله و متن پزشکی، ترجمه تخصصی مقالات و متون رشته های علوم پایه ، ارائه دهنده خدمات حرفه ای ترجمه تخصصی مقالات ISI، ترجمه تخصصی مقالات فارسی به انگلیسی جهت چاپ در مجلات و ژورنالهای معتبر می باشد.

وب سایت خدمات ترجمه تخصصی و خدمات ترجمه آنلاین میهن دیک در نظر دارد جهت ارایه خدمات تخصصی خود از قبیل ترجمه تخصصی متن و مقالات انگلیسی به فارسی و ترجمه مقاله و متن فارسی به انگلیسی از بین کافی نت ها، مراکز خدمات دانشجویی، کتابفروشی ها و سایر مراکز فرهنگی و همچنین دانشجویان و جامعه دانشگاهی نماینده فعال جذب نماید. سود حاصل از ثبت سفارشات ترجمه در پنل نماینده ، معادل 15 درصد مبلغ کل سفارش می باشد که بعنوان اعتبار در حساب نماینده شارژ می شود و نماینده می تواند از این اعتبار جهت پرداخت هزینه ترجمه استفاده کند. بطور مثال با واگذاری یک سفارش 300 هزار تومانی از طریق پنل نماینده و پرداخت 300 هزار تومان بصورت کامل به سایت میهن دیک، پنل نماینده به مبلغ 45 هزار تومان شارژ می شود که می تواند در صورت داشتن سفارشی با این مبلغ، پس از ثبت سفارش پرداخت وجه را با استفاده از پرداخت از اعتبار انجام دهد و هزینه جداگانه ای برای سفارش جدید پرداخت نکند.

وب سایت ترجمه میهن دیک با در اختیار داشتن بیش از 3۰۰۰ مترجم متخصص به صورت آنلاین در تمامی زمینه ها و رشته ها، قادر به ارائه این خدمات با حداکثر سرعت و کیفیت به مشتریان شما می باشد. خدمات ترجمه تخصصی دانشجویی را به ما بسپارید و شما سود حاصل از جذب مشتری جدید را دریافت نمایید.

همچنین این امکان برای دانشجویان و جامعه دانشگاهی مشتاق به کار دانشجویی و کار پاره وقت فراهم شده است تا بعنوان نماینده در وب سایت ما فعالیت داشته باشند. اعطای نمایندگی به دانشجویان و دانشگاهیان پس از ارسال سومین سفارش آنها به سایت صورت می پذیرد.

شرایط اعطای نمایندگی خدمات ترجمه تخصصی آنلاین به کافی نت ها ، دفاتر فنی و مراکز خدمات تایپ و تکثیر دانشجویی:

  • داشتن مجوز فعالیت در زمینه های ذکر شده
  • داشتن فضای کسب و کار
  • روابط عمومی بالا و امکان جذب حداقل ۳ سفارش در ماه

شرایط عمومی اعطای نمایندگی خدمات ترجمه تخصصی به دانشجویان:

  • داشتن انگیزه و اشتیاق بالا و مهارت کلامی بالا
  • امکان جذب حداقل ۳ سفارش در ماه

لطفاً با مراجعه به صفحه ثبت نام نماینده ، اطلاعات مورد نیاز را تکمیل کنید و به جمع نمایندگان ما بپیوندید.گفتگوی آنلاین