bg002

آپلود فایل جهت ترجمه تخصصی

شما به راحتی میتوانید در سه مرحله سفارش خود را ثبت نمایید. پس از ثبت سفارش ترجمه، کارشناسان ما فایل شما را بررسی نموده و قیمت و زمان مورد نیاز جهت انجام کار را از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رساند.

همچنین شما می توانید با ورود به حساب کاربری خود در سایت همواره از وضعیت و روند آماده سازی سفارش خود اطلاع حاصل کنید.


توجه: اگر می خواهید چند فایل (اسکن صفحات و ...) را بفرستید، آن را به صورت Zip درآورید و ارسال کنید.

توجه: درصورتی که حجم فایل ارسالی بیشتر از 15 مگا بایت است، آن را در سایتهای آپلود رایگان، آپلود کرده لینک آن را در یک فایل Word ذخیره و برای ما ارسال نمایید.

توجه: در صورتی که مشکل آپلود فایل دارید با پشتیبانی تماس بگیرید. پشتیبانی : 09361935402


سفارش تولید محتوا

نزدیک به دو دهه پیش، بیل گیتس جمله معروف (محتوا پادشاه است) را در مورد اهمیت محتوا بیان کرد و امروزه این عبارت به یک شعار در عرصه بازاریابی دیجیتال تبدیل‌ شده است.
بازاریابی دیجیتال یا بازاریابی محتوایی به شما کمک می‌کند تا در فضای آنلاین دیده شوید و دیده شدن در این فضا به معنای تضمین موفقیت کسب‌وکار و درنتیجه افزایش فروش و جذب مشتریان بیشتر خواهد بود.

به همین منظور سرویس تولید محتوای میهن دیک این امکان را برای شما فراهم کرده تا کسب‌وکارهای مختلف بتوانند برای تولید محتوای متنی در سایت و وبلاگ خود با نویسندگان حرفه‌ای همکاری کنند.
شما میتوانید برای سفارش تولیدمحتوا یکی از پک های تولید محتوا را انتخاب کنید و در صورت اضافه کردن یا کم کردن موارد داخل پک ها ، توضیحات خود را ثبت کنید. بعد از آن برآورد قیمت انجام می شود و از طریق پیامک به شما اطلاع داده می شود.
بارگذاری ....