جمعه 29 تیر 1403
ترجمه آنلاین میهن دیک، خدمات ترجمه تخصصی | MihanDic


سوالات متداول ترجمه تخصصی و ترجمه آنلاین

1- برای ثبت سفارش ترجمه در وب سایت شما چه کاری باید انجام دهم؟

برای ثبت سفارش ترجمه کافی ست از منوی بالای صفحه بر روی گزینه " سفارش ترجمه" کلیک نمایید. پس از آن باید فایلتان را آپلود کرده و در مرحله بعد اطلاعات خود و ترجمه را وارد کنید.
اگر هم از قبل در سایت عضو شده اید، برای ثبت سفارش ترجمه، تنها کافی ست از منوی بالای صفحه بر روی گزینه "ورود" کلیک کرده و در قسمت پنل خود از منوی سمت راست بر روی "ثبت سفارش ترجمه" کلیک نمایید.

2- حجم فایلی که میخواهم ارسال کنم بالاست، چه پیشنهادی میدهید؟

درسایت میهن دیک، میتوانید فایلهایی با حجم نهایت 15 مگابایت ارسال نمایید. برای ارسال فایلی با حجم بیشتر از 15 مگابایت، بهتر است فایل خود را در یکی از سایتهای آپلود رایگان، آپلود کنید و سپس لینک خروجی آن را در یک فایل Word نوشته، آن را ذخیره و در هنگام ثبت سفارش، همین فایل Word را آپلود نمایید.

3- تنها به ترجمه قسمتی از فایل نیاز دارم، چطور میتوانم شما را از این موضوع مطلع کنم؟

در صورتی که ترجمه قسمتی از فایل مد نظر شما می باشد، در هنگام ثبت سفارش، در قسمت توضیحات، صفحاتی که مد نظرتان است را درج کنید. توجه داشته باشید که معمولا شماره صفحات درج شده در فایل با شماره نرم افزار متفاوت می باشد. لطفا در بیان شماره صفحه دقت نمایید و حتما ذکر نمایید که شماره صفحه مد نظر است یا شماره نرم افزار.

4- من یکسری از ترجمه کلمات تخصصی را خودم دارم، چطور میتوانم این موضوع را به شما اطلاع هم؟

در صورتی که ترجمه بعضی از کلمات تخصی را میخواهید با مترجم درمیان بگذارید، لغات انگلیسی و ترجمه آن را در یک فایل Word ذخیره کرده و در هنگام ثبت سفارش در قسمت "فایل راهنما" آن را آپلود نمایید.

5- پس از ثبت سفارش، از چه طریقی درخصوص زمان مورد نیاز و هزینه سفارشم مطلع شوم؟

پس از ثبت سفارش ترجمه از جانب شما، کارشناسان میهن دیک مبلغ و زمان مورد نیاز را برآورده کرده و آن را در پنلتان ثبت مینمایند. بلافاصله پس از برآورد کارشناس، پیامکی به تلفن همراه شما ارسال میشود که مبلغ و زمان را به شما اطلاع میدهد. همچنین مبلغ و زمان مورد نیاز در پنل کاربری خود نیز قابل مشاهده میباشد.

6- آیا فرمول های موجود در متن تایپ می شوند؟

خیر، در هیچ سفارشی فرمول ها تایپ نمی شوند و فقط به صورت عکس در متن قرار می گیرند.

7- آیا جداول و شکلها ترجمه میشوند؟

درصورتی که متن دارای جدول یا شکل باشد که نیازمند ترجمه است، تمامی کلمات موجود در جداول و شکلها ترجمه میشوند.
در صورت امکان جداول کشیده شده و ترجمه در آن قرار میگیرد. اما در مورد جداول و شکلهایی که امکان رسم مجدد وجود ندارد، لغات ترجمه شده در زیر شکل در فایل ترجمه قرار میگیرد.

8- مبلغ و زمان مورد نیاز انجام سفارش برچه اساسی تعیین میگردد؟

مبلغ و زمان مورد نیاز بر اساس تعداد کلمات موجود در فایلهای ارسالی شما تعیین میگردند. برای اطلاع از تعرفه ترجمه میتوانید از منوی بالای صفحه "تعرفه ترجمه" را مطالعه فرمایید.

9- نحوه پرداخت مبلغ سفارش به چه صورت است؟

کافی است شما در پنل خود در قسمت "سفارشات من" و در جدول مربوط به سفارشتان بر روی گزینه "پرداخت" کلیک نمایید. پس از آن به 3 طریق می¬تواند اقدام به پرداخت مبلغ سفارش نمایید:
الف) پرداخت آنلاین: با کلیک بر روی گزینه پرداخت آنلاین وارد درگاه پرداخت بانک میشوید. بعد از وارد کردن مشخصات کارت بانکی، چنانچه مشکلی از نظر اعتبار حساب و مشخصات کارت شما نباشد پرداخت انجام شده و شما دوباره به سایت میهن دیک هدایت می شوید. کار در این نقطه تمام شده است و سفارش شما حداکثر در زمان اعلامی انجام خواهد شد.
ب) پرداخت کارت به کارت: شما میتوانید مبلغ سفارش را به شماره کارت اعلامی در این قسمت کارت به کارت کنید سپس در صورتی که هزینه فاکتور را کارت به کارت نمودید، بایستی شماره رسید و تاریخ پرداخت را وارد نمایید.
پس از ثبت اطلاعات و بررسی آن ها توسط مدیر سایت، پرداخت شما تایید خواهد شد و روال مربوط به انجام ترجمه آغاز میگردد.
ج) پرداخت از اعتبار: اگر اعتبار پنل شما معادل با هزینه سفارش یا بیشتر از آن باشد، با این گزینه می تواند، مبلغ سفارش خود را از اعتبارتان کسر کنید.

10- نحوه گارانتی کیفیت سفارش و ثبت اعتراض چگونه است؟

سایت میهن دیک با تمام قوا، سعی میکند که کیفیت تمامی فایلهای درحد طلایی باشد، اما درصورت نیاز به ثبت اعتراض، میتوانید به آی دی تلگرام @Mihandik پیام اعتراض خود را ارسال نمایید. لازم به ذکر است، اعتراضاتی که در مدت تعیین شده انجام نپذیرد (48 ساعت) قابل بررسی نیستند.

11- به چه طریقی از آماده شده سفارش خود مطلع میشوم؟

پایان یافتن سفارش شما و قرار گرفتن فایل ترجمه در پنلتان، از طریق پیامک، به شما اطلاع داده میشود. همچنین در صورت نیاز از طریق پشتیبانی تلفنی میتوانید از انجام سفارش خود مطلع گردید.

12- فایل دریافتی ترجمه به چه فرمتی است؟

فایل ترجمه بصورت تایپ شده و در قالب World تحویل میشود.

13- برای دریافت فایل ترجمه سفارش چه باید کرد؟

فایل ترجمه شده سفارش در پنلتان و در قسمت "سفارشات من" قرار میگیرد و شما میتوانید با ورود به سایت آن را دانلود و در سیستم خود ذخیره نمایید.


گفتگوی آنلاین