یکشنبه 3 تیر 1403
ترجمه آنلاین میهن دیک، خدمات ترجمه تخصصی | MihanDic
آخرین سفارشات :


قوانین و مقررات سایت ترجمه تخصصی و ترجمه آنلاین

استفاده مشتری از وب سایت ترجمه آنلاین میهن دیک به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد. در ادامه محتویات این صفحه منظور از "میهن دیک"، "وب سایت ترجمه آنلاین میهن دیک" به آدرس اینترنتی mihandic.com می باشد.

کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند. همچنین "گروه ترجمه میهن دیک" بعد از هر بار به روزرسانی خبری مبنی بر تغییرات در این صفحه را در قسمت اخبار منتشر خواهد کرد.

 1. خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری مشتری عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید.
 2. کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
 3. فایل مورد نیاز برای ترجمه باید در یکی از قالب های rtf, txt, pdf, doc, docx, روی وب سایت آپلود گردد.
 4. حداکثر حجم مجاز فایل برای قرارگیری روی سایت 5 مگابایت می باشد.
 5. قرار دادن هر گونه محتوای مغایر با شرع، عرف و قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران، خلاف مقررات بوده؛ به این گونه سفارشات هیچ گونه پاسخی داده نخواهد شد.
 6. شما به گروه مترجمین میهن دیک اطمینان می دهید که از این وب سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف شرایط استفاده از "سایت میهن دیک" می باشد و به گونه ای باعث آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود، استفاده نخواهید کرد. همچنین مجاز به تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که عمداً به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند نیستید.
 7. "سایت میهن دیک" هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.
 8. این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر گشته و به معنای توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از "سایت میهن دیک" خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می شود.
 9. "سایت میهن دیک " امکان دارد دارای سرویس هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه های خبری، شبکه دوستان و سایر سرویس هایی باشد که برای تسهیل ارتباط مشتری با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می شوند. مشتری توافق می کند که از این سرویس های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام هایی استفاده کند که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.
 10. "سایت میهن دیک" الزامی به دیدبانی و کنترل سرویس های جمعی ندارد. با این وجود این حق را برای خود محفوظ می دارد که محتویات ارسال شده در سرویس های جمعی را مرور و هرگونه ورودی نامناسب را پیگیری و در صورت نیاز و توان حذف کند.
 11. هر کاربر حق دارد صرفا یک حساب کاربری در "سایت میهن دیک " ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای "سایت میهن دیک " محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید.
 12. نگه داری آرشیو فایل های ارسالی یا ترجمه شده در سرور میهن دیک 6 ماه بوده و پس از آن کلیه ی فایل های مرتبط با سفارش حذف خواهند شد و میهن دیک هیچ مسئولیتی در قبال حذف فایل ها ندارد. لذا کاربران می بایست فایل های مورد نیاز خورد را از طریق پنل کاربری دانلود نمایند.

سیاست حفظ حریم شخصی کاربران

گروه مترجمین میهن دیک به اطلاعات محرمانه یا خصوصی اشخاصی که از خدمات وب سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت میکند.

گروه مترجمین میهن دیک متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی مشتری دفاع کند و در این راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده از وب سایت نماید.

استفاده از اطلاعات شخصی شما

"سایت میهن دیک " از اطلاعات شخصی مشتریان برای عملکرد وب سایت و تامین سرویس هایی که درخواست کرده اند استفاده می کند. همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی ها با مشتری ارتباط برقرار کند تا بتواند نظر وی را در مورد سرویس های جاری یا امکان ارائه سرویس های جدید جویا شود.

ارتباط مستقیم با کاربران

"سایت میهن دیک" هیچ گونه وب سایت اینترنتی با آدرسی غیر از mihandic.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه های گفتگوی اینترنتی ندارد و هیچگاه با این روش ها با مشتری تماس نمی گیرد.

برای تماس با "سایت میهن دیک "، فقط روش ها و آدرس های ایمیل ذکر شده در بخش تماس با ما مجاز می باشند. اگر می خواهید برای ما پیامی بفرستید فقط به این آدرس ها ایمیل ارسال کنید.گفتگوی آنلاین